У Краматорську відбулась патріотична хода

05.07.2021, 19:53, 968,

5 липня у Краматорську відзначають сьому річницею звільнення від незаконних збройних формувань.

З цієї нагоди відбулась вже традиційна патріотична хода, у якій взяли участь представники обласної, районної та міської влади, військовослужбовці, волонтери, студенти, школярі, підприємці, працівники установ, організацій та усі охочі краматорці і гості міста. Колону супроводжувала техніка військової частини А2120 – броньовані автомобілі «Козак-2».

Багатосотенна колонна рушила від монумента «Літак-МіГ-17ПФ» на вулиці Парковій до площі Миру, де продовжились урочисті заходи.

Зі словами привітання до присутніх звернулись голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, заступник командувача об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак, міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна та краматорський міський голова Олександр Гончаренко.

«5 липня, здається, зовсім нещодавно стало святом для Краматорська. Але вже довгих 7 років в Україні триває неоголошена війна з російськими загарбниками.

Краматорськ та Слов’янськ стали першими містами, які захопили терористи, та вже через декілька місяців ціною багатьох життів наших захисників, вони були звільнені від загарбників. Мешканці поступово повернулися до звичайного ритму життя, але ніколи не забудуть страшного часу окупації.

Ми отримали шанс на мир і розвиток та гідно його використовуємо, доводячи кожного дня, що непомірна ціна, яку заплатили за це воїни, не була марною.

Краматорськ – місто вільних людей!

Низький уклін усім, хто зробив це можливим, і вічна слава героям!», – сказав Олександр Гончаренко.

Після завершення офіційної частини для гостей свята виступили творчі колективи міста.