У Краматорську відбулась оперативна нарада комунальників


Олександр Гончаренко, начальник міської військової адміністрації разом із керівництвом УЖКГ Краматорська обговорив поточний стан справ у житлово-комунальній сфері.

▪️КП “ДРУАС” виконує аварійний та поточний ремонт доріг у Краматорську, тривають роботи з весняного прибирання міста, нанесення розмітки на дорогах загального користування.

▪️У КП “Міськсвітло” нагадують, що на перехресті вулиці Паркової з бульваром Машинобудівників запроваджено трьохфазний режим роботи світлофорного об’єкта. В УЖКГ міста сподіваються, що дані зміни спростять проїзд перехрестя та сприятимуть підвищенню безпеки дорожнього руху на зазначеному об’єкті. Також на підприємстві працюють над поточним обслуговуванням системи зовнішнього освітлення, підлаштовують її під тривалість світового дня, ремонтують мережі та світлофорні об’єкти, що вийшли з ладу, або пошкоджені внаслідок ДТП.

▪️Згідно з укладеними раніше договорами у Краматорську виконують ремонт одразу кілька мостів, які перебували в аварійному стані. Логістика та безпека дорожнього руху вкрай важлива, тож з ремонтом таких об’єктів затягувати не можна, наголошують в УЖКГ.

▪️”Донецькоблгаз” повідомляє, що внаслідок самовільного втручання в систему газопостачання вода потрапила у газові мережі багатоповерхового будинку, через що 5 абонентів залишились без газу. За минулий тиждень Краматорським УГГ відпрацьовано 120 ремонтних заявок, відновлено газопостачання до 190 квартир після відключення для встановлення газових лічильників, після ремонтів на фланцевих з’єднаннях поновлено доступ до газу до 160 квартир.

▪️Підприємства-теплопостачальники теж не гають часу дарма і готуються до нового опалювального сезону: працюють над заміною зношених теплотрас та ремонтом тих ділянок, на які звернули увагу під час проходження минулого сезону, обслуговують обладнання, у координації з керуючими компаніями міста готують до опалювального сезону і багатоквартирні будинки Краматорська.