У Краматорську відбулась нарада щодо стану справ у сфері ЖКГ


160 днів краматорські комунальники працюють в умовах воєнного стану: оперативно ліквідовують наслідки ворожих ударів по цивільній інфраструктурі міста, реагують на аварійні виклики, займаються обслуговуванням мереж та комунікацій.

Краматорськ досі залишається без газу, ситуація із водопостачанням теж доволі хитка — через постійні ворожі обстріли насосних станцій обласного підприємства “Вода Донбасу” постачання технічної води до фільтрувальної станції Краматорська порушується. У такому випадку КВП “Краматорський водоканал” здійснює підвезення води мешканцям за заявками, а також заповнює стаціонарні ємності для води, що розставлені у різних локаціях. У Краматорську в повному обсязі надаються послуги стільникового зв’язку та Інтернету, вивозиться сміття, правоохоронні органи забезпечують дотримання громадського порядку.

Перевезення пасажирів продовжує забезпечувати електротранспорт, проїзд – безкоштовний. Спеціалісти КП Міськсвітло упродовж останніх двох тижнів запустили в роботу близько 20 світлофорних об’єктів. Бригади електриків Краматорського РЕМ працюють у посиленому режимі, вчасно виконуються як аварійні, так і планові ремонтні роботи: обрізання дерев, що ростуть під лініями електромереж та можуть пошкодити їх при непогоді.

Керівники комунальних підприємств наголошують: рівень сплати за комунальні послуги, зі зрозумілих причин, критично низький. Надалі це може вплинути на системність їх надання. Мешканців Краматорська просять, по можливості, сплачувати за ті послуги, що надаються, хоча б частково.

Продовжується запис на евакуаційний автобус, з подальшою пересадкою на поїзд Покровськ-Дніпро-Львів за номером +380932472565 (08:00-17:00), відправлення – у суботу, 6 серпня (проїзд автобусом/поїздом – безкоштовно).

Запрошуємо краматорців на евакуацію з розселенням у громадах Кіровоградщини — телефон для реєстрації +380505448692 (08:00-17:00).

Ми разом все подолаємо!
Евакуація рятує життя!
Краматорськ, Україна 🇺🇦