У Краматорську відбулась нарада щодо стану справ у сфері ЖКГ


Головне питання порядку денного — зима в Краматорську. Спеціалісти міського УГГ продовжують пуск газу до осель приватного сектору. Чим скоріше селища будуть з газом, тим швидше ми розвантажимо міські електромережі.

Постійні терористичні атаки рф по об’єктах енергетичної інфраструктури суттєво впливають на її працездатність. Графіки стабілізаційних відключень витримувати все важче, тому на запит Укренерго ДТЕК Донецькі електромережі вимушені реагувати максимально оперативно — на вимогу диспетчерів протягом 15 хвилин екстрено відключають тих споживачів, які не прив’язані до об‘єктів критичної інфраструктури.

Енергетики роблять усе можливе, щоб вимушені відключення були збалансованими, але наголошують — на це потрібен час, крім того, нікуди не зникли повсякденні аварії на мережах.

Також нагадуємо, що краматорці, які постраждали внаслідок воєнних дій, можуть отримати матеріальну допомогу з міського бюджету в разі пошкодження/руйнування нерухомості, поранень або загибелі. більше про це читайте за посиланням.