У Краматорську відбулась нарада щодо реалізації Концепції розвитку Донецької та Луганської областей

13.05.2021, 18:24, 1001,

З метою забезпечення ефективної координації залучення фінансових ресурсів на виконання завдань розвитку Донецької області, у Краматорську пройшла нарада за участю директора директорату інфраструктури Мінреінтеграції Олексія Зарецького та директора директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Марти Бухтіярової.

У зустрічі, яка відбулась у Краматорський міській раді, взяли участь міський голова Олександр Гончаренко, міський голова Покровська Руслан Требушкін та перший заступник міського голови Бахмута Максим Сутковий.

З вітальним словом до присутніх звернувся Олександр Гончаренко. Він ознайомив гостей з інформацією про Краматорську територіальну громаду та зробив акценти на основні напрямки та перспективи її розвитку.

«Краматорськ – це місто, яке останні роки активно розвивається та ставить амбітні цілі до перетворення. Основна наша мета – підвищити привабливість міста для молоді та кваліфікованих спеціалістів. Маю великі сподівання на плідну співпрацю у сфері залучення інвестицій для розвитку Краматорської територіальної громади», – підкреслив Олександр Гончаренко.

Міські голови Краматорська й Покровська та перший заступник міського голови Бахмута представили на розгляд Мінреінтеграції перспективні інфраструктурні проєкти для реалізації на території своїх громад.

Олександр Гончаренко презентував вісім пропозицій:

  • будівництво реабілітаційного відділення та оснащення його необхідним обладнанням для надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги;
  • придбання автобусів середньої та великої місткості для міських перевезень пасажирів;
  • реконструкція теплопостачання з улаштуванням блокових індивідуальних теплопунктів;
  • реконструкція системи теплопостачання;
  • заміна теплових мереж опалення КВП «Краматорська тепломережа»;
  • реконструкція помпової станції ІІ-го підйому фільтрувальної станції;
  • реконструкція залу фільтрів фільтрувальної станції;
  • створення ситуаційного центру.

Представники Мінреінтеграції розглянули пропозиції міських територіальних громад та висловили наміри долучитися до пошуку потенційних джерел їх фінансування, у тому числі шляхом залучення коштів міжнародних фінансових організацій, міжнародної технічної допомоги та чинних державних програм.