У Краматорську відбулась чергова нарада щодо стану справ ЖКГ


Ось уже 441 день повномасштабної агресії росії Краматорськ живе в близькості до лінії фронту, під звук артилерійської канонади, відчуваючи надійний захист Сил оборони України комунальні служби нашого міста щоденно працюють, підтримуючи стале функціонування інфраструктури міського господарства.

Тривають роботи з нанесення розмітки пішохідних переходів, також КП “ДРУАС” продовжує роботи з усунення аварійної ямковості на дорогах міста. Паралельно з цим згідно у Краматорську виконують із застосуванням пневмоструменевого методу.

КВП “Краматорський водоканал” усуває наслідки руйнувань водопровідної лінії по вулиці Великій Садовій, спричинених нещодавнім ракетним ударом рф. Відновленням доріг та асфальтного покриття на місцях ракетних ударів займається КП “ДРУАС”: за останні кілька тижнів ліквідовано такі пошкодження по вулиці Олекси Тихого, Василя Стуса, Дмитра Мазура, Ярослава Мудрого.

Також КП “ДРУАС” працює над розчищенням берегів річки Бичок та відновленням мостових переходів, пошкоджених повінню на початку квітня.

КП “Міськсвітло” займається обслуговуванням мереж зовнішнього освітлення, аби у разі необхідності, його запуск можна було виконати у найкоротші терміни. Співробітники підприємства заміняють аварійні стовпи та світильники, оперативно виконують ремонти після дорожніх пригод, відновлюють пошкоджені та обслуговують світлофорні об’єкти, що працюють

Теплопостачальні організації міста, з огляду на закінчення опалювального сезону, виконують роботи з профілактичного обслуговування магістральних теплових мереж.

Служба поводження з тваринами продовжує стерилізацію безпритульних котів та собак. Упродовж двох останніх місяців ветеринари служби виконали 285 операцій.