У Краматорську відбудеться риболовний фестиваль «Захисники та діти – риболовля заради миру»


9 жовтня у Краматорську на Василевській Пустоші відбудеться риболовний фестиваль «Захисники та діти – риболовля заради миру», націлений на виховання поваги та патріотичного настрою серед дітей, популяризацію риболовного спорту, бережного ставлення до довкілля та соціальної згуртованості різновікових верств населення. Учасниками фестивалю стануть ветерани АТО/ООС та малеча віком від 10 до 14 років з будинків-інтернатів Донецької області.

Початок заходу – о 10:00. Вхід – вільний. З 08:00 до 16:00 збільшено кількість транспорту на маршруті 17А – автобуси їздитимуть до Василівської Пустоші щогодини.

Організатори – ГО «Клуб рибалок України – Uafishingclub» за фінансової підтримки Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання ДонОДА.

Фестиваль підтримали: управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, Краматорський міський центр зайнятості, Донецький Національний Медичний Університет, Донецький обласний еколого­натуралістичний центр, Молодіжна рада при Донецькій обласній державній адміністрації, ГО Інтермаріум Груп, ГО Союз ветеранів АТО Донбасу, ГО Тато Хаб, Планета Знаний Сімейний Центр, Департамент екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.