У Краматорську відбудеться інклюзивна концертна програма, аналогів якої немає у жодній країні світу

19.08.2021, 13:37, 813,

29 серпня у Палаці культури НКМЗ о 19:00 годині вперше у Краматорську відбудеться презентація інклюзивного концертного проєкту «Відчинилося життя» за участі оркестру Національного театру ім. М.Заньковецької та виконавців з різних регіонів України, вік наймолодшої виконавиці – 6 років. Кожен соліст виступатиме винятково у супроводі оркестру Заньківчан.

Унікальністю цього проєкту є та обставина, що всі виконавці є незрячими. Концертна програма «Відчинилося життя» не має аналогів у жодній країні світу.

Виступ у Краматорську є частиною гастрольного туру від заходу до сходу України.

Гість проекту – переможниця ТВ-конкурсу «Україна має талант!» Олена Ковтун (Полтава). Вперше у проекті виступить Світлана Солоденко (Краматорськ).  

У програмі концерту – українські та європейські хіти, фольклорні та авторські твори, інструментальна музика, популярні академічні твори.

Концерт організований за підтримки Українського культурного фонду. Організатор заходу – ГО «Фонд реабілітації незрячих». Організатори запевняють, що емоції та експресія, які пануватимуть під час концерту, запам’ятаються надовго.

Контактний номер для отримання безплатних запрошень на концерт (099)0628550.