У Краматорську в Управлінні пенсійного фонду з’явився сучасний сервісний центр

29.12.2020, 15:40, 1570,

Сьогодні в Управлінні Пенсійного фонду України у м. Краматорську відкрився оновлений сервісний центр з обслуговування громадян. Міський голова Олександр Гончаренко відвідав його, аби на власні очі побачити, у яких умовах мешанці міста відтепер будуть отримувати ці адміністративні послуги.

У Краматорську зараз нараховується 71 тисяч одержувачів пенсій, у тому числі 19 тисяч – внутрішньо переміщених осіб, 41,6 тисяч застрахованих осіб, 10,6 тисяч роботодавців, у тому числі – 7 тисяч фізичних осіб. Лише упродовж цього року управлінням було надано 29 тисяч послуг.

Тому створення сучасного сервісногу центр, який працює за принципом прозорого офісу, з дотриманням елементів доступності для людей з особливими потребами стало основним завданням управлінням Пенсійного фонду України у Краматорську. Під час ремонту було кардинально змінено планування першого поверху, де раніше здійснювався прийом громадян. Кабінети об’єднали в єдиний простір. Для відвідувачів управління створені просторі зали очікування та обслуговування.

В презентації  взяли участь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад, міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, директор Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» Світлана Фоміна, голова комісії з припинення управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Лариса Макаренко.

«Дуже приємно бачити такі позитивні зміни у місті. Тепер мешканці нашого міста отримають якісні послуги, уникаючи черг та в комфортних умовах», – зазначив міський голова.