У Краматорську урочисто підняли один із найвищих прапорів України

23.08.2021, 11:00, 734,

Сьогодні у Краматорську у парку Ювілейному відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Державного Прапора України.

В заході взяли участь голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк, міський голова Олександр Гочаренко, керівництво силових структур Донецької області, голови райдержадміністрацій,  військовослужбовці, які беруть участь в операції Об’єднаних сил, учасники та ветерани ООС, родини загиблих захисників України, громадськість.

Після урочистого підняття прапору на 80 метровім флагштоці на сценічному майданчику відбувся флешмоб «Welcome to Ukraine» у виконанні учасників хореографічних колективів міста.

Павло Кириленко та Олександр Павлюк привітали присутніх з державним святом та вручили подяки та грамоти найкращим військовослужбовцям, громадським активістам, підприємцям. Крім того, за ініціативи Павла Кириленка за кошти обласного бюджету на знак подяки нашим захисникам було придбано автомобілі для учасників АТО/ООС.

Олександр Гончаренко також привітав присутніх зі знаковою подією: «Сьогодні Краматорськ вперше так масштабно святкує День Державного Прапора. І нам справді є чим пишатись. Саме Краматорськ було обрано серед інших міст Донецької області для облаштування цього унікального символу державності. Ми разом створюємо історію, показуючи всьому світу, що Україна динамічно розвивається, наперекір агресії, яку вона стримує вже восьмий рік поспіль. Нехай над Краматорськом завжди майорить наш жовто-блакитний стяг!»