У Краматорську Центр соціально-психологічної реабілітації дітей отримав гуманітарну допомогу від Румунії

26.11.2020, 20:26, 292,

Сьогодні, у рамках робочого візиту до Донецької області в Краматорську побували Надзвичайний та Повноважний посол Румунії Крістіан-Леон Цуркану, третій секретар посольства Румунії Клаудіу-Іон Келча та почесний консул посольства Румунії в місті Дніпро Віталій Фокша.

Представники посольства Румунія передали закладам соціально-психологічної реабілітації дітей гуманітарну допомогу, придбану коштом працівників своїх дипломатичних установ в Україні – обігрівачі та теплі ковдри. Усього допомогу отримали 4 заклади з міст Краматорськ, Слов’янськ, Лиман та Добропілля.

Заступник міського голови Краматорська Олена Катальнікова, що була присутня під час передачі гуманітарної допомоги, висловила слова подяки представникам посольства Румунії. Також, користуючись нагодою вона поспілкувалась із заступником директора центру соціально-психологічної реабілітації дітей міста Краматорська Ігорем Половінко. Він розповів їй про інноваційні підходи та висловив сподівання на розширення подальшої співпраці закладу та міста.