У Краматорську тривають роботи з реконструкції ДТМО

08.07.2021, 18:29, 1229,

Реконструкція Дитячого територільно-медичного об’єднання триває. Першу чергу планується завершити до кінця поточного року. Також продовжується термомодернізації будівлі. Ремонтний процес організовано без припинення надання медичної допомоги дітям.

Триває перша черга реконструкції проєкту «Капітальний ремонт приміщень будівель КНП «Дитяче територіальне медичне об’єднання». Його загальна вартість складає 70, 2 млн. грн., а вартість першої черги – 46 млн. грн., яка вже профінансована в повному обсязі. Медичний заклад не зупиняє свої роботи, тому ремонт виконується покроково. Зараз триває реконструкція реанімаційного та інфекційних відділень.

Також паралельно проводиться термомодернізація будівель ДТМО – це вже інший проєкт в рамках реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, що фінансується Європейським Інвестиційним Банком, загальна вартість якого складає понад  26 млн. грн.  

Міський голова оглянув хід виконання робіт та відвідав вже відремонтовані відділення. Виявилось, що там вкрай необхідні нові меблі – деякі «раритети» залишились ще з радянських часів.

«Якщо ми оновлюємо дитячий медичний заклад, то потрібно, щоб усе в ньому відповідало сучасним нормам. У тому числі меблі та обладнання, – підкреслив Олександр Гончаренко. – Вже найближчим часом я звернуся до депутатів з ініціативою виділення додаткових коштів для того, щоб вже до кінця року наші діти мали змогу отримувати лікування у комфортних сучасних умовах і одужували якнайшвидше».