У Краматорську тривають роботи з благоустрою

14.04.2020, 16:47, 135,

Спеціалісти комунального підприємства ДРУАС продовжують наводити лад у нашому місті. Продовжуються роботи із щоденного прибирання доріг та узбіч, розчистки парків і скверів. Окрім того поступово починають втілюватись планові капітальні та поточні роботи.

     На роздільній смузі по вулиці Актюбінській, між вулицями Ювілейною та Аероклубною повністю завершено підготовчі роботи для влаштування газону. Після цього, комунальник продовжать облаштовувати пішохідні тротуари по вулиці Ювілейній, від вулиці Актюбінської до вулиці Паркової, а в осени новий газон має з’явитись і на цій ділянці. Не залишать без уваги і зупинки громадського транспорту, усі роботи проводитимуться із дотриманням вимог створення безбар’єрного простору. Вже сьогодні там наведений лад на узбіччях, виконано кронування старих дерев та найближчими днями будуть висаджені нові.

     У старій частині міста, в районі колишнього трамвайного кола продовжується облаштування скверу. Висаджені молоді деревця та ялинки. Сьогодні робітники завершують відновлення металевого огородження, а у планах на найближчі місяці облаштування нових тротуарів.

     У рамках робіт із недопущення підтоплення Старого міста продовжуються роботи із реконструкції старої та облаштування нової водовідвідної системи. Місцями вже виконуються роботи із бетонування відкритих каналів.