У Краматорську тривають рейди у міському транспорті

12.10.2020, 14:42, 77,

Відділом транспорту, зв’язку та енергетики спільно з батальйоном патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов’янськ сьогодні знов було проведено рейд мобільної групи щодо контролю за дотриманням водіями міського пасажирського транспорту встановлених протиепідемічних заходів під час здійснення пасажирських перевезень.

Більшість водіїв та пасажирів отримали попередження за порушення протиепідемічних заходів. Тим не менш один із водіїв нового маршруту 7-а, який обслуговується одним із приватних перевізників, не реагував на зауваження правоохоронців.

Відносно водія було складено адміністративний протокол за ст. 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами». Санкція цієї статті передбачає за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.