У Краматорську тривають інформаційні відвідування з питань оформлення трудових відносин


Сумісне інформаційне відвідування з метою інформування роботодавців та працівників про найбільш ефективні способи додержання законодавства з питань оформлення трудових відносин, моніторингу стану його додержання провели 7 жовтня інспектора праці управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради  разом з представниками Краматорського міського центру зайнятості. У поле зору потрапили торгові об’єкти, розташовані у торговому центрі «Аврора»,  серед яких магазини роздрібної торгівлі одягом, взуттям, господарчими товарами, засобами мобільного зв’язку та діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування.

Під час інформаційного відвідування 37 роботодавцям і працівникам роз’яснили переваги офіційного працевлаштування, надали фахові роз’яснення щодо легалізації трудових відносин, вказали розміри штрафів за порушення трудового законодавства.

Завдяки ефективним інформаційним відвідуванням суб’єкти господарювання активніше  працевлаштовують працівників. Саме такий формат діалогу та адекватна реакція з боку роботодавців надає можливості їм уникнути штрафів, працівникам – отримувати легально заробітну плату, а місту – отримувати податки і збори до бюджету.