У Краматорську триває реконструкція МПК «Будівельник»

16.11.2021, 16:27, 570,

З робочим візитом об’єкт будівництва відвідали старший спеціаліст сектору Європейського Інвестиційного Банку Рой Дрейкотт, заступник директора Департаменту впровадження пріоритетних проєктів  регіонального розвитку Міністерства розвитку громад та територій України Леся Діденко та міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

Олександр Гончаренко зазначив, що місто має наміри суттєво покращити стан закладів культури. Найбільший проєкт, реалізація якого триває – реконструкція міського палацу культури «Будівельник», дозволить  створити на його базі сучасний центр культури та дозвілля.

Для цього передбачена реконструкція та модернізація двоповерхової будівлі міського палацу культури з благоустроєм прилеглої території.

Першим етапом стало здійснення робіт з посилення будівлі, виконані коштом обласного та міського бюджетів.

Наразі триває другий етап – впровадження основного проєкту в рамках “Надзвичайної кредитної програми для відновлення України” Європейського інвестиційного банку – повна реконструкція будівлі з благоустроєм території.

Реконструкцію приміщення виконує підприємство «СтройУКом». Директор компанії Максим Терещенко розповів, що зараз ведуться фасадні та внутрішні роботи, а саме: встановлення натяжних стель та наливних підлог, укладання паркету, лінолеуму й керамогранітної плитки. Також підрядники виконують монтаж сантехнічних приладів, фарбування стін та стелі.