У Краматорську триває реконструкція ДТМО

26.01.2021, 14:56, 1317,

Сьогодні міський голова Краматорська Олександр Гончаренко перевірив хід виконання ремонтних робіт у Дитячому територіальному медичному об’єднанні.

Триває перша черга реконструкції проєкту «Капітальний ремонт приміщень будівель КНП «Дитяче територіальне медичне об’єднання». Його вартість складає 70,2 млн. грн. Минулого року була виділена лише частина цієї суми, що була необхідна  для виконання робіт першої черги – це 26 млн. грн. (повна вартість першої черги – 42, 837 млн. грн.) Джерелом  фінансування стали обласний і місцевий бюджети на умовах співфінансування.

Роботи розпочалися у вересні, і вже невдовзі перше оновлене отоларингологічне відділення на третьому поверсі прийме маленьких пацієнтів.  Ремонт триває покроково  – щоб медзаклад не зупиняв своєї роботи, відділення на деякий час переміщують в іншу частину будівлі.

Як розповів керівник підприємства-підрядника «Автоінтерстрой» Костянтин Селезньов, залишок фінансування першої черги буде реалізовано цього року – орієнтовно до вересня 2021 р. В першу чергу входить реконструкція будівлі стаціонару. Друга черга – це ремонт будівлі поліклініки, третя – будівлі молочної кухні і, нарешті, четверта – благоустрій прилеглої території.

Міський голова сьогодні проінспектував хід виконання робіт та обговорив строки виконання усіх етапів, та запуск роботи відділень у нових приміщеннях. «Інфекційне відділення на третьому поверсі буде завершено на першому тижні лютого, другий поверх підрядник планує завершити наприкінці травня,і перший поверх – у листопаді-грудні. Сподіваюсь, що необхідне дофінансування проєкту буде виконуватися у раніше запланованому об’ємі при підтримці голови Донецької ОДА», – повідомив Олександр Гончаренко.

Також паралельно проводиться термомодернізація будівель комунальної медичної установи “Дитяче територіальне медичне об’єднання” – це проєкт в рамках реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, яка фінансується Європейським Інвестиційним Банком, загальна вартість якого складає 27,8 млн. грн.