У Краматорську триває перегляд існуючих регуляторних актів, щоб зробити місто комфортнішим для ведення бізнесу

19.08.2021, 08:11, 177,

На виконання протокольного рішення №1 засідання міжрегіональної робочої групи при Державній регуляторній службі України з питань здійснення державної регуляторної політики та проведення дерегуляції у сфері господарської діяльності на регіональному та місцевому рівнях від 08.07.2021 року, розпорядженням  міського  голови від 10.08.2021 № 105р затверджено склад робочої групи з перегляду діючих регуляторних актів, прийнятих на території Краматорської міської ради.

Головною метою такого перегляду є поліпшення місцевого бізнес-клімату шляхом зміни або скасування зайвих або застарілих регуляторних актів.

Перший крок покращення бізнес-клімату – це очищення регуляторного поля від застарілих, непрозорих та зайвих регулювань та запровадження у місті підходів «розумного регулювання».

18 серпня відбулось перше засідання робочої групи. Її учасники – представники місцевого бізнесу та підприємницької громадськості, органів місцевого самоврядування та влади, обговорили напрацьовані інформаційні матеріали щодо належності актів до категорії регуляторних, результати проведеного аналізу на предмет відповідності вимогам чинних актів вищої юридичної сили.

Процес перегляду триває, наступним етапом буде  підготовка узагальненої інформації та оформлення паспорту оцінки кожного регуляторного акта з рекомендаціями.