У Краматорську триває набір у профільні 10-ті класи!


Чому саме профільні класи? – Бо ми прагнемо надати нашим учням максимальні можливості для розвитку та вибору своєї майбутньої професії.

Чому тільки 8 закладів набирають профільні 10-ті класи? – Аби гарантувати те, що 100% учнів отримають необхідні знання та практичні навички в обраній галузі.

У профільних класах ви зможете глибше вивчати певний предмет, який викладають висококваліфіковані фахівці. Також ми дбаємо про те, щоб заняття в профільних класах було продуктивним, тому додатково підсилено окремі дисципліни, в тому числі важливі при складанні НМТ.

На платформі e-case заклади, які набирають профільні 10-ті класи мають відповідну позначку. Насторінці закладу можна детальніше вивчити відмінності профілів.

Учні закладів загальної середньої освіти можуть розраховувати на:

✅ Всебічніпрограми підтримки учнів: новорічні подарунки, премії обдарованим учням, фінансова підтримка при вступі до ЗВО міста.

✅ Ми постійно моніторимо якість освітніх послуг: викладають тільки досвідчені педагоги; ми чуємо та прислухаємося до учнів та батьків; ми розвиваємо кожну дитину індивідуально.

✅ Ми працюємо над забезпеченням учнів необхідною комп’ютерною технікою!

✅ Ми піклуємося про ментальне здоров’я наших учнів!

Набір у профільні 10-ті класи триватиме з 11 березня до 30 квітня, тому не час зволікати!