У Краматорську триває ліквідація аварії на теплотрасі

23.12.2020, 11:45, 689,

21- го грудня стався порив квартальної теплової траси діаметром 219 мм у дворі будинків за адресами Двірцева 38 і Ярослава Мудрого 51 між теплопунктами №39 і №31. Без опалення залишилися 3 будинки Краматорська.

Як повідомляє ТОВ “Краматорськтеплоенерго”, аварійні бригади негайно приступили до ліквідації аварії, задіявши необхідну техніку і екскаватор. Працівники цеху теплових мереж розпочали пошуки пориву, але ситуація ускладнювалася тим, що він стався на ділянці, де були припарковані автомобілі і для продовження робіт їх необхідно було евакуювати. Аварійна служба звернулася за допомогою до міської служби патрульної поліції, яка знайшла господарів автотранспорту, і їх вдалося усунути з місця проведення робіт.

Для ліквідації пориву замінили 24 метра труби, але при повторному пуску системи стався ще один порив, між тими ж камерами, але в іншому місці. О третій годині ночі цей порив був усунутий. Всього було замінено близько 30 метрів труб. Однак при заповненні системи і повторному підключенні до теплових мереж, стався черговий порив лінії.

Розуміючи всю серйозність ситуації для жителів відключених будинків, для найшвидшої ліквідації аварії, роботи ведуться цілодобово. Закінчення робіт планується на 12.00 23.12.2020р. Після чого розпочнеться заповнення теплотраси теплоносієм та подачу його на будинки.