У Краматорську триває голосування за проєкти «Громадського бюджету»

25.02.2021, 10:20, 858,

У голосуванні беруть участь 28 проєктів. Вони діляться на категорії – малі та великі проєкти. Вартість реалізації малих до 200 тисяч гривень, великих – від 200 до 600 тисяч гривень. На малі проєкти в цьому році виділено один мільйон гривень, а на великі 2 мільйони 200 тисяч. Відповідно, загальний бюджет програми складає 3 мільйони 200 тисяч гривень.

Мешканці міста пропонують ідеї з благоустрою окремих вулиць та міста в цілому.

В своїх проєктах краматорці пропонують обладнання дитячих та спортивних майданчиків, освітлення нерегульованих пішохідних переходів, сучасне освітлення виставкових залів, озеленення міської території, встановлення урн у вигляді баскетбольних кілець, облаштування пішохідних доріжок та тротуарів, обладнання у школах міста Краматорськ стійок паркування для велосипедів. Також серед проєктів є ініціатива провести конкурс «Чудо мама». Крім цього на конкурсі представлено декілька пропозицій по благоустрою прибудинкових територій. 

Голосування розпочалось 17 лютого і триватиме до 2 березня включно. Переможців мають оголосити до 7 березня. Віддати свій голос, а також слідкувати за перебігом голосування можна за посиланням. Голосувати можуть усі мешканці Краматорська. Щоб проголосувати, необхідно верифікуватися за допомогою BankID або ключа електронного цифрового підпису. Також можна підтримати проєкт у терміналі самообслуговування ПриватБанку. Тут детально розказано як це можна зробити.

Довідка

Громадський бюджет або бюджет участі — це програма, завдяки якій мешканці міста впливають на розподіл частини коштів місцевого бюджету та сприяють розвитку міста. За її умовами кожен небайдужий краматорець може подати заявку на реалізацію проєкту, який вирішить нагальну проблему міста та покращить умови проживання в ньому.