У Краматорську стартує проєкт «Ранкова кава з роботодавцями»


Проєкт «Ранкова кава з роботодавцями» відбувся за ініціативи Краматорського міського центру зайнятості. До спілкування із підприємцями у неформальних умовах доєдналась також Тетяна Савченко.

Заступниця міського голови від імені Олександра Гончаренка висловила подяку присутнім на зустрічі роботодавцям за їх вагомий внесок у розвиток нашого міста. «Кожен із вас є рушієм тих змін, які ми сьогодні втілюємо у нашому Краматорську, офіційне працевлаштування – запорука наповнюваності місцевого бюджету та гарантія соціальної захищеності ваших робітників» – наголосила Тетяна Савченко. Вона також розповіла про стан економіки міста, її трансформацію, посилення ролі підприємств малого та середнього бізнесу; про плани влади щодо реалізації у Краматорську програм розвитку житлового будівництва та програми стимулювання створення нових робочих місць та про роль, яку у цьому можуть зіграти підприємці. Вона наголосила, що однією з найважливіших задач над якою сьогодні працює команда міського голови – необхідність створити умови за яких молодь Краматорська залишатиметься у місті.

Директор Краматорського міського центру зайнятості Інна Березюк розповіла про те, яку допомогу можуть надати фахівці центру зайнятості роботодавцям. Зокрема, говорили про покриття частини витрат роботодавців за умови створення на підприємствах нових робочих місць.Також для учасників заходу було проведено тренінг на тему «Сучасні підходи до найму персоналу. Світовий досвід».

Метою проєкту «Ранкова кава з роботодавцями» є розвиток бізнес-інфраструктури нашого міста та надання широкого спектру послуг суб’єктам господарювання та фізичним особам підприємцям. Тематичні зустрічі мають стати гарною традицією та щоразу будуть проводитись з урахуванням побажань та пропозицій цільової аудиторії.

Як зазначають представники Краматорського міського центру зайнятості – це чудова нагода провести час з користю, дізнатися багато нового та поринути в незабутню атмосферу за філіжанкою ароматної кави або чаю.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном (06264) 6-14-74 або безпосередньо в Краматорський міський центр зайнятості за адресою вулиця Рум’янцева, 4, місто Краматорськ, кабінет 19.