У Краматорську стартував волейбольний турнір на честь пам’яті Олімпійського чемпіона Станіслава Люгайла

24.09.2021, 16:44, 193,

24 вересня у Машинобудівельному коледжі стартував XXIII турнір з волейболу серед ветеранів на честь пам’яті Олімпійського чемпіона Станіслава Люгайла.

В змаганнях беруть участь жіночі та чоловічі команди з Краматорська, Харкова, Вугледара, Першотравенська, Павлограду, Дніпра, Маріуполя та інших міст.

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко під час відкриття змагань побажав спортсменам цікавої гри та перемоги.

«Радий вас вітати на 23-ому турнірі з волейболу на честь пам’яті Олімпійського чемпіона Станіслава Люгайла.  На жаль, цього року перший раз турнір проходить без його засновника та ідейного лідера. Сьогодні на змагання зібрались найсильніші чоловічі та жіночі волейбольні команди зі всієї України.  Бажаю вам цікавих ігор та чесної перемоги!», – звернувся до учасників Олександр Гончаренко.

Довідка

Станісла́в Анто́нович Люга́йло (1 січня 1938, Сухумі, Грузинська РСР, СРСР — 11 квітня 2021 року) — радянський та український волейболіст і тренер литовського походження, гравець збірної СРСР. Майстер спорту (1962), почесний майстер спорту (1964). Заслужений майстер спорту СРСР (1990), Олімпійський чемпіон з волейболу 1964 р. в Токіо. Заслужений тренер України (2007). Почесний ветеран спорту України. Закінчив Латвійський інститут фізичної культури (Рига, 1970). Нападник. Гравець атлетичної статури, який володів потужним точним ударом та високим стрибком. За вміння «зависати» в повітрі під час стрибка дістав прізвисько «Вертоліт».