У Краматорську стартував обласний фестиваль «ФАН-ЗОНА 2021»

11.06.2021, 20:56, 646,

11 червня розпочався футбольний турнір «Євро-2020». Чемпіонат Європи з футболу повинен був відбутися минулого року, однак через пандемію коронавірусу було прийняте рішення про перенесення його на 2021 рік.

У груповому раунді беруть участь 24 збірні. З них 20 кваліфікувалися через відбірковий турнір, а ще 4 – за підсумками першого розіграшу Ліги націй УЄФА. Учасники розподілені на шість груп по чотири команди.

Збірна України під керівництвом Андрія Шевченка потрапила до групи С, де разом з Нідерландами, Австрією і Північною Македонією боротиметься за вихід у раунд плей-офф.

З ініціативи Донецької облдержадміністрації для усіх шанувальників футболу та здорового способу життя, 11 червня у парку Пушкіна розпочався обласний фестиваль «ФАН-ЗОНА 2021», який триватиме місяць. На території літнього кінотеатру встановлений великий LED-екран де будуть транслюватися матчі чемпіонату. Навколо літнього кінотеатру розташовані різноманітні спортивні локації.

На відкритті фестивалю були присутні голова міської ради Олександр Гончаренко, його заступник Андрій Безсонний, начальник управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир Мицик.

Для присутніх виступили танцювальні колективи та юні вокалісти Краматорська.