У Краматорську стартував міський проект «Академія молодіжного самоврядування»

14.09.2020, 16:56, 105,

За ініціативи молодіжної ради Краматорська та за підтримки краматорського міського голови Андрія Панкова, Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради оголошує набір молоді для участі в міському молодіжному проекті «Академія молодіжного самоврядування». Бажаючим прийняти участь у проекті необхідно заповнити анкету за наступним посиланням https://forms.gle/vFRGq8aoY4TcnP4LA

Мета проекту – залучення молоді до участі у суспільному житті міста, підвищення рівня обізнаності з питань діяльності влади, органів місцевого самоврядування, підвищення професійної освіти молоді, сприяння у набутті адміністративного та управлінського досвіду шляхом роботи в органах місцевого самоврядування.

Проект проводиться у ІІІ етапи:

І етап – відбір учасників;

ІІ етап – проведення заходів в рамках Проекту;

ІІІ етап – написання та захист власних проектів учасниками, підведення підсумків, вручення сертифікатів учасникам Проекту.

Протягом місяця учасники «Академії молодіжного самоврядування» знайомляться з роботою служб, відділів та управлінь Краматорської міської ради, мають можливість бути присутніми на засіданнях виконавчого комітету, сесіях міської ради, особистих прийомах міського голови, на комунальних підприємствах.

У Проекті можуть взяти участь: студентська молодь, представники молодіжних громадських організацій, об’єднань та фондів,суспільно активні мешканці міста. Гендерні умови – 50/50 (чоловіки/жінки).

Вимоги до учасників:

– вік 19-35 років на момент заповнення анкети;

– вища освіта або навчання в закладах вищої освіти; професійно-технічних навчальних закладах;

– висока мотивація учасника;

– орієнтування у сучасній суспільно-політичній та економічній ситуації;

– бажання працювати для громади, готовність реалізувати власний проект;

– володіння державною мовою.

Дедлайн анкетування 20 вересня 2020 року.

Про результати відбору анкет буде повідомлено електронною поштою та / або за номером телефону.