У Краматорську стартувала спартакіада серед підприємств Донецької області

19.09.2020, 16:13, 104,

19 вересня на стадіоні спортивного комплексу ПАТ НКМЗ “Блюмінг” відбулося урочисте відкриття Обласної спартакіади серед підприємств та організацій Донецької області.

Учасників привітали краматорський міський голова Андрій Панков, голова наглядової ради ПАТ НКМЗ Ігор Протиняк, заступник начальника департаменту фізичної культури та спорту Донецької ОДА, голова Донецької обласної ради профспілок Петро Древаль, директор обласного фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Юлія Тернова.

Краматорський міський голова Андрій Панков, звертаючись до учасників змагань, сказав:

“ Спартакіада проводиться в нашому місті четвертий рік поспіль, і це вже справді стало гарною традицією. Це одна з найяскравіших і найважливіших подій у спортивному житті міста. Участь в спортивних змаганнях дає можливість  кожному проявити цілеспрямованість, волю до перемоги, наполегливість – якості, які і в професійних сферах дозволяють добиватися високих результатів.

Певен, що незалежно від того, кому дістануться призові місця, переможуть єдність і справжній командний дух”.

В цьому році за ініціативою обласного Фізкультурно-спортивного товариства «Україна» спартакіада вперше проходить в форматі обласної спартакіади та проводитися послідовно на двох спортивних комплексах — 19 вересня на СК «Блюмінг» у Краматорську і 20 вересня на СК «Енергетик» у Миколаївці.

В спортивно-масовому заході приймають участь команди наступних підприємств та організацій: НКМЗ, ЕМСС, ІТ 2.0, Тедіс, ДСНС, 81 аеромобільна бригада, прикордонний загін, Донбасенерго, збірна вуглярів м. Добропілля, ДП Селидіввугілля, військова прокуратура, КЗТС, Донмашгруп.

У Краматорську команди змагаються з міні-футболу, настільного тенісу, спринту 60м, естафети 4*100м, дартсу, жиму гирі. В Миколаївці відбудуться змагання з волейболу та  плавання.