У Краматорську спортсменів відзначили грошовими преміями

Цього року спортсмени Краматорська ставали чемпіонами Світу, призерами Кубка світу, чемпіонами Європи та підіймались на найвищі сходинки п’єдесталів чемпіонатів України з видів спорту.

43 спортсмени з Краматорська, досягнення яких сприяють підвищенню авторитету міста, області й України, було відзначено одноразовою грошовою винагородою в другому півріччі з міського бюджету.

Війна не зломила спортивного духу краматорців! Дякуємо кожному та кожній, хто підіймає прапор Краматорська, Донеччини та України на змаганнях різного рівня.

• Алекєєнко Арина за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.

• Ангелов Святослав за зайняте 3 місце на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юнаків.

• Антонов Ярослав за зайняте 1 місце на V Всеукраїнській шкільній гімназіаді з боксу серед юнаків.

• Андреєв Едуард за зайняте 3 місце на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу (триборство) серед юнаків.

• Бережна Анастасія за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з пляжного самбо серед юніорок.

• Білущенко Тетяна за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.• Бичков Олексій за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу (триборство).

• Вовчок Дмитро за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Європи з жиму лежачи серед юнаків.

• Волошин Марко за зайняте 1 місце на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби серед юніорів.

• Гордєєва Вероніка за зайняте 3 місце місце на Чемпіонаті України з пляжного самбо серед юніорок.

• Горєлова Ксенія за зайняте 2 місце на Чемпіонаті Світу зі скелелазіння серед юніорів.

• Горячковський Макар за зайняте 1 місце на чемпіонаті України з карате JKS серед юніорів.

• Дяченеко Поліна за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України зі спортивної гімнас-тики ( різновисокі брусся) серед молоді та юніорів.

• Євтушенко Владислав за зайняте 3 місце на Міжнародному турнірі з греко- римської боротьби серед чоловіків.

• Єщенко Дмитро за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків.

• Житков Євген за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед юнаків.

• Загоруйко Валентина за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу зі станової тяги серед жінок.

• Залозний Владислав за зайняте 3 місце у Кубку України з греко-римської боротьби серед юнаків.

• Ковальов Данило за зайняте 2 місце на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу в присіданні серед чоловіків.

• Крівченко Олександра за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з карате JKA серед юнаків.

• Лихобаба Володимир за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з кікбоксингу WKA серед чоловіків.

• Літвиненко Яна за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.

• Локайчук Станіслав за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з кікбоксингу WKA серед чоловіків.

• Луб Владислав за зайняте 2 місце на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби серед юніорів.

• Москаленко Ілля за зайняте 2 місце на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів.

• Носенко Елеонора за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.

• Овчаренко Віолета за зайняте 2 місце на Чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування серед юніорок.

• Охрей Ганна за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з боксу серед жінок.

• Пархоменко Гелена за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з карате JKS серед жінок.

• Пархоменко Ілля за зайняте 1 місце у Кубку України з карате JKS серед чоловіків.

• Пархоменко Назар за зайняте 1 місце у Кубку України з карате JKS серед чоловіків.

• Переверзєва Анастасія за зайняте 1 місце у Кубку України з карате JKS серед жінок.

• Плеханов Денис за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з пляжного самбо серед чоловіків.

• Рак Катерина за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування серед юніорок.

• Рибалка Анастасія за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорок.

• Рисєв Володимир за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу (триборство) серед чоловіків.

• Рожанський Дмитро за зайняте 3 місце на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу (триборство) серед юніорів.

• Рубан Софія за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з пауерліфтингу серед юніорок.

• Стремоухов Богдан за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків.

• Тимченко Ярослав за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів.

• Туфатулін Валентин за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з боксу серед юнаків.

• Шевченко Андрій за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу в присіданні серед чоловіків.

• Щербина Олександра за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.

Здорова Нація – Сильна Україна! Дякуємо нашим Збройним силами за можливість продовжувати тренування. 🇺🇦🇺🇦💙💛

За матеріалами Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради🇺🇦