У Краматорську сьогодні фінішувала “ВелоДонеччина”

15.05.2021, 15:52, 1089,

“ВелоДонеччина” — захід, що залучив громадян усіх регіонів Донецької області навколо ідеї єдності та прагнення до європейської інтеграції шляхом популяризації здорового способу життя, рухової активності серед населення із застосування велосипедів, адже вони є повноцінною альтернативою автомобілям, при цьому значно екологічніші. Фініш символічно відбувся у День Європи, який сьогодні відзначають в Україні.

Спортивний захід розпочався 13 травня, спортсмени стартували у Маріуполі і протягом трьох днів подолали велосипедами відстань у 250 кілометрів, перетнувши Донеччину з півдня на північ, при цьому вони відвідали міста Вугледар, Курахове, Селидове, Покровськ та Мирноград, Костянтинівку, Дружківку і завершили свій велотур у Краматорську.

Зранку близько трьох десятків велосипедистів з площі Миру виїхали до стели “Краматорськ”, що розташована на в’їзді до нашого міста зі сторони Дружківки, аби привітати та приєднатись до учасників “ВелоДонеччини”. Під час зустрічі заступник міського голови Краматорська Андрій Безсонний від імені міської влади підписав прапор, який учасники велотуру провезли із собою через усі міста, де пролягав їх шлях.

Офіційне закриття обласного спортивного заходу “ВелоДонеччина” відбулось у парку ім. О.С. Пушкіна. Із вітальними словами до спортсменів звернувся начальник управління фізичної культури та спорту Володимир Мицик, його заступниця Наталія Точилова, заступник міського голови Краматорська Андрій Безсонний. Усі вони висловили переконання, що такі заходи є вкрай важливими для популяризації здорового способу життя серед населення, розвитку у містах велоінфраструктури та велосипедного руху.

Спортсмени, які подолали повну дистанцію велопробігу, громадські організації та активісти, які взяли участь в його організації отримали подяки та подарунки від влади області та міста.

Захід також був присвячений святкуванню сьогодні в Україні Дня Європи. Та на цьому урочисті заходи в парку Пушкіна не завершились. У рамках відзначення Дня сім’ї сьогодні там також проходять змагання “Мамо, тато, я — спортивна сім’я” у яких беруть участь майже два десятки родин з усієї Донецької області.