У Краматорську штрафуватимуть за відсутність маски у громадському транспорті

29.03.2021, 16:57, 1576,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів робочу зустріч з керівниками підприємств-автоперевізників та ринків міста. На зустрічі були присутні представники Національної поліції та патрульної поліції Краматорська та Слов’янська. Тема зустрічі – посилення контролю за дотриманням карантинних норм.

Олександр Гончаренко підкреслив, що на сьогодні захворюваність на covid-19 в Краматорську лишається високою. У міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 174 особи. За вихідні отримано 514 позитивних тестів ПЛР на коронавірус.

«Черговий раз звертаюсь до мешканців Краматорська! Давайте не наражати один одного на небезпеку. Носіть маски та дотримуйтесь соціальної дистанції», – сказав міський голова.

Звертаючись до автоперевізників, Олександр Гончаренко нагадав про необхідність посилення контролю маскового режиму в транспорті. За інформацією патрульної поліції Краматорська та Слов’янська, розмір штрафу пасажира, який порушує масковий режим складає 170 грн. Штраф за порушення правил карантину водієм – 17 тис.грн. Під час робочої наради було вирішено, що найближчим часом патрульна поліція відновить рейди в пасажирському транспорті та складатиме адміністративні протоколи на правопорушників.

На ринках міста теж посилиться контроль за дотриманням протиепідемічних норм. Таким чином, на центральному ринку буде відкрито лише три входи. На кожному з них стоятиме співробітник, який контролюватиме наявність масок у відвідувачів. На ринку біля міськвідділу поліції відкриють один вхід, а на ринку в старому місті – два.