У Краматорську рятівники продемонстрували спецтехніку

14.12.2020, 10:46, 244,

12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС з робочим візитом відвідав заступник міського голови Краматорська Андрій Безсонний. Він оглянув спеціальну техніку, яку мають краматорські рятівники.

Під час зустрічі начальник загону Микола Коломієць розповів про особливості роботи вогнеборців, навантаженість пожежно-рятувальних частин, які входять до складу загону, ознайомив з протипожежною обстановкою в місті та провів змістовну екскурсію по 30 пожежно-рятувальній частині  12 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Заступник міського голови ознайомився з матеріально-технічним обладнанням підрозділу, умовами несення служби та відпочинку особового складу, оглянув  службові та побутові приміщення.  Також Андрію Безсонному  продемонстрували пожежно-рятувальну техніку, що стоїть на озброєнні в загоні. Зокрема, нову спеціальну аварійно-рятувальну машину на базі автомобіля Ford Ranger. Начальник загону Микола Коломієць зазначив, що цей автомобіль дозволяє особовому складу ще оперативніше  реагувати на надзвичайні ситуації та доправляти рятувальників та аварійно-рятувальне обладнання до місця події.

 Керівники також обговорили проблемні питання  та можливості поліпшення умов проходження служби особового складу.