У Краматорську розповіли про зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

27.04.2021, 11:05, 456,

27 квітня під час апаратної наради Голова комісії з припинення управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Лариса Макаренко розповіла про зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги.

“Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 “Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

Відповідно до постанови,  пенсіонери, які сьогодні отримують пенсії у відділенні “Укрпошти” або доставкою додому з листоношами, до 1 вересня 2021 року повинні обрати один з уповноважених банків для здійснення подальшої виплати. Якщо до визначеного терміну громадяни не зроблять вибір, то з 1 вересня виплата пенсій буде здійснюватися через поточні рахунки Ощадбанку.

Після 1 вересня 2021 року пенсію та грошову допомогу за місцем проживання будуть отримувати виключно люди с інвалідністю І групи, особи, які за висновками лікарсько-консультативної комісії не здатні для самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду, особи, які досягли 80-річного віку.

Особи з вищезазначених категорій отримуватимуть пенсії та грошову допомогу за власним вибором: або через організацію, відібрану на конкурсі, або через обраний самостійно банк з числа уповноважених”, – зазначила Лариса Макаренко.