У Краматорську розпочинаються роботи з відновлення дитячого садку на Іванівці

12.02.2021, 16:13, 1609,

Сьогодні за участі заступника міського голови Краматорська Андрія Безсонного відбулась перша координаційна нарада, присвячена цьому питанню. Усі задіяні у процесі ремонту комунальні підприємства та підрядні організації мали нагоду чітко узгодити початок підготовчих робіт, а також обговорити кожен із етапів ремонту.

«Перед нами стоїть амбітна задача, до початку наступного опалювального сезону здати об’єкт в експлуатацію, – зазначив заступник міського голови, звертаючись до присутніх, – тому ми маємо чітко проговорити, коли буде подано електро – та водо – постачання, вчасно заключити договори з надавачами послуг».

На нараду запросили також представників медичних установ, що розташовуються поруч із майбутнім будівельним майданчиком, адже проводячи ремонт, треба враховувати специфіку роботи цих установ – не втручатись у внутрішні електричні мережі амбулаторії, а також не порушувати шумових норм.

Загальна вартість відновлення становить більш ніж 36 мільйонів гривень, а фінансування відбувається із двох джерел: 26 мільйонів – це кошти Європейського Інвестиційного Банку, а ще 10 – міського бюджету. Майбутній дошкільний заклад розрахований на 4 групи, де може перебувати 71 дитина, також враховано вимоги щодо інклюзивного простору, тож садок матиме змогу надавати послуги малечі з особливими освітніми потребами. Орієнтовна дата здачі об’єкту в експлуатацію – 30 жовтня. Замовник робіт – управління капітального будівництва та перспективного розвитку Краматорської міської ради.