У Краматорську розпочинається робота з розвитку екологічно чистого міського транспорту

18.11.2021, 14:54, 457,

Міський голова Олександр Гончаренко провів перемовини з представниками європейського бізнесу у галузі екологічно чистого міського пассажирского транспорту. Під час зустрічі обговорили перспективи розвитку цього напрямку у Краматорську.

Олександр Гончаренко наголосив, що Краматорськ  планує стати першим містом в Україні, яке буде масово використовувати  електробуси.

«Враховуючи екологічну ситуацію в регіоні, розвиток електротранспорту є пріоритетним напрямом. Введення його в експлуатацію не тільки суттєво покращить ситуацію з довкіллям, а й поліпшить  економічну ситуацію в громаді», – зазначив міський голова.

У місті також планується створення Індустріального парку, в якому, зокрема,  буде організовано збір та сервісне обслуговування електробусів, що дозволить зосередити максимум проектувальних та виробничих потужностей для їх серійного виготовлення у Краматорську.

Міжнародна співпраця у цьому напрямі надасть можливість місту освоїти новий вид діяльності. Перш за все – це перехід транспортної системи  на екологічно чистий вид транспорту (електробуси). Це в свою чергу створює умови для розвитку місцевих підприємств, дає нові надходження до бюджету, створює робочі місця, зокрема,  і для  випускників краматорських ВНЗ, розширює перспективи співпраці не тільки у масштабах регіону чи країни, а й виводить місто на світовий рівень співробітництва.