У Краматорську розпочинається благоустрій території гуртожитку для внутрішньопереміщених осіб

25.09.2021, 16:37, 589,

25 вересня голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко та міський голова Краматорська Олександр Гончаренко відвідали майбутній гуртожиток для ВПО за адресою: Абая, 4.

Реконструкція нежитлової будівлі за адресою: Абая, 4 під житло для внутрішньопереміщених осіб завершено. У гуртожитку 17 квартир, з них 2 – двокімнатні та 15 – однокімнатних. Наступний етап робіт – облаштування прилеглої території.

Під час візиту Павло Кириленко вручив місту сертифікат для проведення робіт з благоустрою. 

Зокрема, планується: влаштування дороги та автостоянки,  влаштування тротуарного покриття з плитки тротуарного покриття ФЕМ, влаштування майданчика для тихого відпочинку і дитячого майданчика з гумовим покриттям, озеленення території, а також висадка дерев та кущів.

Міський голова Краматорська передав Управлінню капітального будівництва відзнаку, яку отримав в місті Одеса на конкурсі проєктів, реалізованих за фінансової підтримки Європейського інвестиційного банку,за проєкт «Реконструкція нежитлової будівлі під житло для переселенців по вулиці Абая, 4».