У Краматорську розпочався ремонт ДТМО

08.09.2020, 13:09, 150,

У Дитячому територіальному медичному об’єднанні розпочаті ремонтні роботи.  У медичному закладі будуть реалізовані відразу два проєкти: це термомодернізація будівлі та капітальний внутрішній ремонт приміщень.

Нарешті у цьому медичному закладі розпочато практичний етап оновлення. Через деякий час маленькі краматорці отримають сучасний центр, в якому буде надаватися медична допомога в нових комфортних умовах.

«Після оновлення амбулаторій у селищах міста та реконструкції хірургії, нарешті, дійшла черга і до дитячого відділення та реконструкції відділення екстреної допомоги.  Наш заклад обслуговує не тільки мешанкців Краматорська, але й усієї півночі Донецької області. Тому вкрай важливо, щоб умови лікування маленьких пацієнтів були сучасними та відповідали усім стандартам», – підкреслив міський голова Андрій Панков.

Нагадаємо, наприкінці 2019 року депутатами Краматорської міської ради було виділено 1 мільйон 300 тисяч гривень на розробку проєктно-кошторисної документації з капітального ремонту будівель поліклініки та стаціонару КНП «ДТМО».

Фінансування внутрішнього ремонту приміщень з благоустроєм прилеглої території відбувається на умовах співфінансування з міського та обласного бюджетів. А проєкт з термомодернізації будівлі буде виконано завдяки фінансуванню Європейського інвестиційного банку. Нарешті, і його реалізація розпочалась, та має бути завершена у 2021 році.

Довідка.     У Краматорську повний комплекс медичних послуг для дітей надає Комунальне неприбуткове підприємство «Дитяче територіальне медичне об’єднання» – багатопрофільна поліклініка з власними діагностичними та лабораторними приміщеннями. Сьогодні лікарня обслуговує приблизно 30 тисяч дітей Краматорська та Північного регіону Донецької області. Кількість іногородніх хворих сягає 20-30% від загальної кількості пролікованих. Лікарня також обслуговує дітей з категорії внутрішньо переміщених осіб.

 За весь час експлуатації будівлі реконструкції та повного капітального ремонту не проводились, частково проводились капітальні ремонти системи опалення, енергопостачання, оздоблення окремих приміщень відділень.