У Краматорську розпочався місячник цивільного захисту

19.08.2021, 11:00, 76,

На підприємствах та в установах Краматорська з 16 серпня по 17 вересня триватиме Місячник цивільного захисту (для закладів освіти – з 1 по 30 вересня).

За інформацією ДСНС України, внаслідок небезпечних природних явищ, техногенних аварій і соціально-небезпечних подій (пожеж, дорожньо-транспортних пригод, нещасних випадків у побуті та на виробництві тощо) досить часто призводить до травмування та загибелі людей.

Однією з головних причин загибелі людей при виникненні різноманітних небезпечних подій є недостатній рівень знань у сфері безпеки життєдіяльності та нехтування правилами безпеки. Результатом несерйозного ставлення до існуючих загроз є розгубленість, неготовність до чітких та правильних дій при виникненні загрозливих ситуацій, що призводить до важких і трагічних наслідків.

З метою пропагування серед широких верств населення міста знань щодо правил безпечної життєдіяльності та поведінки при загрозі і виникненні надзвичайних, несприятливих побутових та нестандартних ситуацій на підприємствах та в установах Краматорська з 16 серпня розпочався Місячник цивільного захисту, який триватиме до 17 вересня (для закладів освіти – з 01 по 30 вересня).

В рамках Місячника спеціалісти управління з питань цивільного захисту провели інформаційний рейд на території комітету мікрорайону № 1. Під час заходу основна увага приділялася питанням дотримання правил пожежної безпеки в пожежонебезпечний період, щодо порядку дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, при розбитті ртутного градусника тощо. Серед населення розповсюджувалися інформаційні листівки «Це повинен знати кожен!», розроблені спеціалістами управління з питань ЦЗ спільно з Краматорським територіальними курсами цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.