У Краматорську розпочалось обстеження діючих маршрутів міського транспорту


На останній апаратній нараді міський голова Краматорська Олександр Гончаренко нагадав, що вже у цьому році місто планує провести конкурси за усіма маршрутами міського громадського транспорту.

Заступник міського голови Андрій Безсонний повідомив, що управління житлово-комунального господарства опрацьовує питання оптимізації мережі міського пасажирського транспорту: «Ми навмисне трохи затягнули із цим питанням, адже розуміли –  влітку спостерігається сезонне падіння пасажиропотоків. Зараз же ми зможемо коректно сформувати технічне завдання для майбутніх конкурсів засновуючись на реальних цифрах».

Обстеження розпочалось із маршруту №23 сполученням «с. Веселе – вул. Комерційна», на якому 8 вересня здійснювали рух 2 одиниці транспорту.

Характеристика маршруту: довжина в прямому напрямку (с. Веселе-вул. Комерційна) складає 5,9 км, у зворотному (вул. Комерційна – с.  Веселе) – 6,3 км. Початок роботи автобусів на маршруті 05:10 год., закінчення роботи автобусів на маршруті 20:15 год. Обстеження пасажиропотоків спеціалістами управління житлово-комунального господарства проводилось упродовж повного робочого дня на обох автобусах.

За результатами обстеження встановлено, що одним автобусом за день було перевезено 311 пасажирів (220 пас., які сплачували за проїзд повну вартість, 31 пас. – пільговики різних категорій, а також 47 пас. – школярі, 13 пас. – студенти). Найбільша кількість пасажирів зафіксована на рейсі з 08:00 до 08:15 год. та склала 29 пасажирів.

Другим автобусом, який здійснював перевезення пасажирів згідно з умовами Договору за розривним графіком (з 05:30 до 09:30 та з 15:30 до 18:30) було перевезено 54 пас. (33 пас., які сплачували за проїзд, 5 пас. – пільговики різних категорій, 14 пас. – школярі, 2 пас. – студенти). Найбільша кількість пасажирів зафіксована на рейсі з 07:30 до 08:00 год. та склала 14 пасажирів.

Таким чином буде проведено обстеження усіх маршрутів громадського транспорту нашого міста.