У Краматорську розглянуть можливість придбання нової техніки для прибирання вулиць та тротуарів

15.12.2020, 12:55, 795,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники комунальних підприємств Краматорська та структурних підрозділів виконкому, які відповідають за життєдіяльність міста, доповіли про свою роботу на минулому тижні.

Міський голова Олександр Гончаренко наголосив на необхідності своєчасної обробки проїжджих частин та тротуарів при виникненні несприятливих погодних умов, аби ані пішоходи, ані водії, не відучували незручностей. Він дав розпорядження керівнику КП «ДРУАС» проробити питання закупівлі необхідної спецтехніки у наступному році, та у разу необхідності залучення до прибирання території додаткових приватних підприємств.

Як повідомляють комунальники, робота з ліквідації ожеледиці у Краматорську не припиняється. Наслідки негоди ліквідовуються силами комунального підприємства «ДРУАС». Так, у ніч з 14 на 15 грудня на вулицях нашого міста працювало 4 одиниці спеціальної техніки – це поливальна техніка, що обробляє вулиці соляним розчином та дорожні машини комбінованого типу, які виконують розкидання пісково-соляної суміші. Виконувалось посипання вулиць Шкільної, Проїздної, Войково, Актюбінської, Бульвару Краматорського, Паркової, Двірцевої, Приймаченко, Ювілейної, Ярослава Мудрого, Біляєва, Бикова, Хабаровської та дороги на Висилівську Пустош. На ранок 15 грудня дорожники приступили до обробки тротуарів загального користування – посипку виконуває одна машина комбінованого типу та три бригади з ручного посипання. Паралельно з цим продовжується обробка автодоріг. Особливу увагу приділяють схилам та крутим поворотам. Внутрішньоквартальні пішохідні доріжки, підходи до житлових будинків обробляються силами співробітників керуючої компанії «Ладіс», ЖБК та ОСББ.

За минулий тиждень на території міста відбулося 14 ДТП, 1 – з постраждалими. Для ліквідації наслідків цієї аварії також були залучені співробітники ДС НС, аби дістати із автомобілю постраждалих.

За інформацією відділу охорони здоров’я, у Краматорську зареєстровано значний ріст захворюваності на коронавіус – на 46, 7% у порівнянні з минулим тижнем. Тим не менш, у цілому показник захворюваності на гострі респіраторні захворювання у місті нижче епідпорогу на 15 %, а ось серед школярів також минулі 7 днів показали значний приріст захворюваності – на 63 %.

КАТП вивезено 835 тонн сміття. Середньодобова подача води за тиждень склала 35,0 тис. м3/добу, рівень попереднього тижня 35,1 тис. м3/добу. За тиждень усунуто: 30 витоків на водопровідних мережах, 27 витоків в колодязях, 50 засмічень на каналізаційних мережах.