У Краматорську розчистили понад 5 км трас ліній електропередач


Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі продовжують планову обрізку дерев і чагарників в охоронній зоні уздовж трас ліній електропередачі. За 8 місяців 2020 року в Краматорську розчищено понад 5 км ліній.

Падіння дерев та дотикання гілками проводів – одна з основних причин аварійних відключень електроенергії. Щоб уникнути обривів і пожеж навколо ліній електропередач, фахівці ДТЕК Донецькі електромережі виконують планову обрізку дерев і чагарників.

Важливо відзначити, що за «Правилами охорони електричних мереж» висаджувати дерева під лініями електропередач заборонено. А якщо вони вже там є – енергетики просять жителів приватного сектора вчасно обрізати дерева, які наблизилися до ліній електропередач, щоб не допустити аварійних ситуацій. Для цього необхідно подати заявку на відключення лінії, узгодити час і тільки потім обрізати дерева в радіусі не менше метра від лінії.

Подати заявку на відключення, повідомити про обірвані дроти, дерева, які нависли над лінією електропередач, можна через Центр обслуговування клієнтів або скористатися дистанційними сервісами ДТЕК Донецькі електромережі:     

  • сайт компанії – http://dtek-dem.com.ua/;
  • колл-центр за тел. +38 (096) 450 0 473; +38 (099) 450 0 473; (0629) 450 473;
  • приватні повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в Facebook.

ДТЄК