У Краматорську реконструюють приміщення майбутнього дитячого саду у селищі Іванівка

15.05.2021, 09:00, 843,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко разом зі своїми заступниками Сергієм Смирновим та Андрієм Безсонним відвідали об’єкт будівництва та ознайомились з ходом робіт. Реконструкцію приміщення виконує підприємство «Строуком».

Директор компанії генерального підрядника Максим Терещенко розповів, що зараз триває ремонт покрівлі та фасаду.

«Сьогодні вже закуплені матеріали на фасад, кровлю, цоколь та вимощення. Роботи розпочалися. Частково придбані матеріали на підведення комунікацій. За два місяці плануємо побачити будівлю майбутнього дитячого садка з фасадом та покрівлею. Після цього приступимо до внутрішніх робіт», – сказав Максим Терещенко.

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко зазначив, що з генеральним підрядником та субпідрядниками узгоджені графіки та терміни виконання усіх етапів робіт.

«Зараз головне, щоб усі етапи робіт виконувалися вчасно та якісно. Ці питання знаходяться на моєму особистому контролі. Ми плануємо вкластися у стислі терміни. Після реконструкції та сучасного обладнання приміщення, буде виконано благоустрій території.  В результаті селище Іванівка матиме дитячий  садок на 71 місце – 4 повні групи», – розповів Олександр Гончаренко.

Реконструкція фінансується за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку та міського бюджету. Вартість складає – 36 мільйонів гривень, 26 – ЄІБ, ще 10 – міський бюджет.