У Краматорську рекламні конструкції приведуть до єдиного вигляду

04.10.2021, 14:31, 183,

4 жовтня між Краматорською міською радою та рекламними агентствами міста підписано Меморандум про архітипи рекламних конструкцій. Документ визначає відносини та напрями співробітництва між рекламними агентствами та містом.

У підписанні документу взяли участь міський голова Краматорська Олександр Гончаренко разом зі своїм заступником Сергієм Смирновим та керівники рекламних агентств міста. 

Тим самим сторони визнають необхідність впорядкування хаотичного та перенасиченого розташування рекламних засобів в центральній частині міста та нівелювання дисгармонійного впливу розміщення рекламних носіїв в історичних ареалах та зонах регулювання забудови міста.

Як зазначив Олександр Гончаренко, архітипи розроблено задля дотримання єдиної концепції в оформлені та встановленні рекламних конструкцій.

«Це дозволить привести рекламні конструкції у Краматорську до єдиного вигляду. Також усі види рекламних конструкцій будуть розміщуватися відповідно до зонування», – підкреслив міський голова.

У рамках Меморандуму передбачено проведення спільних заходів щодо визначення конструктивної схеми, матеріалу та кольорового рішення рекламних конструкцій; виготовлення рекламних конструкцій згідно з розробленими архітипами; розміщення рекламних конструкцій на території Краматорської територіальної громади виключно згідно з розробленими архітипами.