У Краматорську реалізовують загальнонаціональну програму «Здорова Україна»

18.10.2021, 15:54, 299,

Міський голова Краматорська провів виїзну нараду в управлінні фізичної культури та спорту. Олександр Гончаренко обговорив з начальником управління Ганною Височиною функціонування дитячих спортивних секцій в умовах «червоної зони», а також актуальні робочі питання.

За інформацією Ганни Височиної, наразі вакциновано 80 відсотків тренерів дитячо-юнацьких секцій.

«Усі гуртки працюють за штатним розкладом. До 1 листопада мають бути вакциновані 100 відсотків тренерів», – зазначила керівник управління.

Під час наради також обговорили облаштування локацій для мультифункціональних спортивних майданчиків в межах програми Президента України «Здорова Україна. Зокрема, тривають підготовчі роботи для встановлення сімнадцяти майданчиків: у центрі та старій частині міста, у мікрорайоні Лазурний, селищах Дмитрівка, Шабельківка, Ясногірка, Красногірка, Іванівка, Біленьке та у районі Нового світу.

Крім того начальник управління розповіла, що у Краматорську проводиться облаштування трьох локацій «Активні парки – локації здорової України» – у Саду Бернацького, на стадіоні у парку «Ювілейний» та у сквері Машинобудівників (вул. Я. Мудрого, район будинку № 63). Це один з проєктів, що входить у загальнонаціональну програму «Здорова Україна». Головна мета проєкту – зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст, так і маленьких населених пунктів кожної області. 

Активний парк передбачає наявність шести елементів: «шведська» стінка, комплекс турніків/гімнастичних брусів, лавка для виконання динамічних вправ, координаційна лінія, сходинки, а також  вільна зона для фітнесу. На спортивних майданчиках розміщені QR-коди. Завітавши на локацію, кожен зможе просканувати код за допомогою телефону, обрати комплекс вправ залежно від рівня підготовки, і виконувати обраний варіант з віртуальним тренером.

Зараз у місті працює одна така спортивна локація у парку Пушкіна. Відкриття ще трьох очікується найближчим часом.