У Краматорську призовна комісія відновлює свою роботу


Сьогодні члени виконкому розглянули рішення, що сприятимуть відкриттю дитячих садків з 9 червня, відновленню роботи міської призовної комісії та видали дозволи на роботу об’єктів сезонної торгівлі у нашому місті.

    Поки тривають тендерні процедури, частину необхідних засобів індивідуального захисту та засобів дезінфекції управлінню освіти передадуть з балансу відділу охорони здоров’я. Але як тільки закупівлі буде виконано, освітяни повернуть медикам усю «гуманітарну допомогу». Окрім того, поки заклади освіти не працюють, деякі продукти, строк реалізації яких добігає кінця, заклади освіти передадуть на баланс відділу охорони здоров’я – відповідне рішення сьогодні також ухвалив виконком.

    Також сьогодні виконком підтримав рішення про відновлення роботи міської призовної комісії, роботу якою було призупинене через введення карантинних обмежень. Члени виконкому дозволили розпочати роботу за умови дотримання заходів безпеки членами призовної комісії, лікарями-спеціалістами та іншими особами, які залучаються до роботи на призовній дільниці.

    Доволі дискусійним виявилось питання про видачу дозволів на розміщення об’єктів сезонної торгівлі. Ці об’єкти не нові і розташовуються на цих місцях з року в рік. Члени виконкому погоджуються, що розвиток малого бізнесу має бути пріоритетним для органів місцевого самоврядування, але при цьому важливо, аби підприємці неухильно дотримувались законодавства. Так, у рішення додали пункти про обов’язкове дотримання трудового законодавства у частині працевлаштування співробітників на цих об’єктах, аби уникнути ситуації, коли фактично торгівлю здійснюють особи без відповідних договорів.