У Краматорську привітали юних спортсменів з новорічними святами

30.12.2021, 19:53, 210,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко завітав із солодкими подарунками до Льодової арени та привітав з новорічними святами юних хокеїстів та фігуристів.

«Мені дуже приємно бачити, що стільки дітей пов’язало своє життя з хокеєм та фігурним катанням. У Краматорську цього року у багатьох школах відкрито спортивні класи, ми відновлюємо стадіони, спортивні майданчики та створюємо гідні умови для того, щоб наші діти з радістю йшли у спорт та прославляли рідне місто далеко за межами області та країни.

Друзі, я вітаю вас з прийдешнім Новим роком та Різдвом! Хочу побажати міцного здоров’я та високих спортивних результатів. Впевнено йдіть до своєї мети та не зупиняйтеся перед невдачами на шляху до перемоги!» – звернувся до дітей Олександр Гончаренко.

На Льодовій арені наразі тренуються спортсмени з обласної дитячо-юнацької спортивної школи та дитячо-юнацької спортивної школи №3 Краматорської міської ради. З ними займаються три тренери-викладачі з хокею, що працюють зі 191 спортсменом, та один – з фігурного катання, у якого навчається 51 вихованець.

З цього року два спортивні класи саме з хокею функціонують на базі ЗОШ №12. Краматорські хокеїсти беруть участь у чемпіонатах України, і всі спортсмени виконали третій юнацький розряд.