​​У Краматорську привітали волонтерів


Захід, присвячений Міжнародному дню волонтера відбувся 5 грудня в Краматорську. Він пройшов у змішаному форматі: частина учасників була присутня офлайн, інші ж — долучились до святкування онлайн.

З вітальними словами до волонтерів звернулись заступник голови Донецької ОДА Юлія Костюніна, начальник Краматорської РВА Андрій Панков та очільник міської військової адміністрації Олександр Гончаренко.

«Волонтери допомагають армії та цивільним, вони — одні з тих, без кого наша перемога неможлива. Їх наснага та уміння дістати що завгодно — дивують увесь світ. Жарти жартами, але коли хтось каже, що якщо буде треба — волонтери дістануть і Хаймарси, і боєприпаси до них — чомусь я в це вірю», – звернувся до присутніх очільник Краматорської міської військової адміністрації.

Серед нагороджених — волонтери з усієї Донеччини. Дехто робить добрі справи з 2014 року, інші ж розпочали свою діяльність вже після повномасштабного вторгнення рф, проте усіх їх об’єднує одне: їх щоденна праця — це врятовані долі; єдина їх ціль — наша спільна Перемога.

Серед нагороджених є і представники Гуманітарного штабу Краматорської міської ради. «Пишаємось нашими мужніми дівчатами. Вже дев’ять місяців поспіль вони не полишають краматорців на самоті із викликами, які поставили перед людьми війна, – додає секретар міської ради Ігор Сташкевич, – вони організовують доставку і розподілення між краматрцями тисяч тонн продовольства, забезпечують потребуючих мешканців гігієною, роблять усе можливе, щоб ніхто не лишився з бідою на самоті».