У Краматорську привітали переможців та призерів Чемпіонату світу з пауерліфтингу

15.11.2021, 15:22, 214,

З 8 по 13 листопада у місті Ставангер (Норвегія) проходив Чемпіонат світу IPF World Powerlifting Championships 2021 з пауерліфтингу у дисципліні «триборства».

На змаганнях у складі збірної України виступили п’ять краматорських спортсменів – Олексій Бичков, Володимир Рисєв, Андрій Шевченко, Валентина Загоруйко та Данило Ковальов.

15 листопада переможці та призери повернулися до Краматорська. На залізничному вокзалі їх зустрічали начальник управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир Мицик, начальник управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради Ганна Височина, депутати Краматорської міської ради, спортсмени та мешканці міста.

Володимир Рисєв завоював срібну медаль Чемпіонату світу IPF World Powerlifting Championships 2021 серед чоловіків у ваговій категорії до 93 кг!

Володимир виграв ліцензію на участь у Всесвітніх Іграх, які проходитимуть влітку наступного року. Загалом він завоював три медалі: у жимі лежачи срібло, потиснувши 290 кілограмів, у станковій тязі бронзу, потягнувши 340 кілограмів, та сумарно друге місце з результатом 1000 кілограмів.

Під час виконання підходу Володимир пошкодив зв’язку на нозі, але продовжив боротьбу, та завоював друге місце.

Два краматорських пауерліфтери завоювали золоті медалі чемпіонату світу. Олексій Бичков став шестикратним чемпіоном світу. У сумі 3-х вправ він зібрав 1127.5 кг, а це на 32.5 кг більше ніж у суперника, що посів 2 місце. У активі спортсмена 412.5 кг у присіданнях, 325кг і мала бронзова нагорода у жимі лежачи, та 390 кг і мала золота нагорода у становій тязі.

Данил Ковальов вперше підкорив світовий п’єдестал. Він посів лідерську позицію, подолавши 405 кг. та отримав першу малу золоту нагороду у свій актив. У жимі штанги лежачи витиснув 302.5кг, що є малою срібною нагородою, і у становій тязі Данилові підкорилися 327.5кг. У сумі 3 вправ 1035 кг.

Ще один дебютний виступ на чемпіонаті світу серед дорослих додав дві малі бронзові нагороди до скарбнички збірної команди. У ваговій категорії понад 84 кг серед жінок дебютувала спортсменка з Краматорська Валентина Загоруйко. Cпортсменка подолала у присіданнях 262,5 кг виборовши цим підходом першу малу бронзову нагороду. У жимі лежачи дівчині підкорилися 152,5 кг, а 212.5кг у становій тязі.

Андрій Шевченко отримав титул «Срібний призер чемпіонату світу IPF World Powerlifting Championships 2021 з пауерліфтингу серед чоловіків».

У активі Андрія 3 малі бронзові нагороди у кожній вправі: присідання – 445 кг, жим лежачи – 335 кг, станова тяга – 352.5кг, що у сумі складає 1132.5кг і є срібною нагородою.

Володимир Рисєв, Андрій Шевченко, Олексій Бичков та Данил Ковальов отримали ліцензії на участь у XI Всесвітніх Іграх 2022 року.