У Краматорську проводиться Всеукраїнський юнацький турнір з греко – римської боротьби під егідою Володимира Макаренка

29.01.2022, 15:12, 268,

29 січня на щорічний Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби у Краматорську зібралися учасники 15 команд з Донецької, Луганської, Київської, Миколаївської та Дніпропетровської областей. Змагання відбуваються у спортивному залі ОЗЗСО ім. Василя Стуса.

На захід серед почесних гостей запросили і  краматорського міського голову:

«Я радий вітати вболівальників та учасників турніру під егідою Володимира Макаренка, талановитого єдиноборця і тренера, який підготував не одне покоління майстрів спорту.

Це велика честь для Краматорська, що Всеукраїнські змагання з греко-римської боротьби проходять саме у нас. І старт для подальших перемог на європейських і міжнародних аренах дасть наше місто. Хочу побажати вам сил і спритності, і нехай переможе найсильніший!» – звернувся до присутніх Олександр Гончаренко.

Володимир Макаренко народився у Кропивницькому. Освіту здобув у Краматорську і тут же розпочав  свій спортивний шлях та став засновником греко-римської боротьби у місті. У 1961 році виконав норматив «Майстра спорту СРСР» з класичної боротьби, а в 1969-1970 став чемпіоном Української РСР,  брав участь у чемпіонатах СРСР та УРСР.

За станом здоров’я сам Володимир Макаренко не зміг бути присутнім на турнірі.