
Спеціалісти Комунального автотранспортного підприємства 052810 почали обробку майданчиків для накопичення твердих побутових відходів. З цією метою кожна бригада, що виконує збір сміття була забезпечена дезінфікуючими засобами та ручними оприскувачами у кількості 15 штук.
Оприскування виконують сертифікованим мийним засобом «Flordes dez», який є цілком безпечним для людей і тварин, а також не пошкоджує матеріали та забезпечує надійний дезінфікуючий ефект. Загалом концентрату вистачить для приготування 20 метрів кубічних розчину. За словами директора підприємства цього вистачить на найближчі 2-3 місяці.
Тепер, не менше ніж один раз на тиждень, будуть оброблятися як внутрішні, так і зовнішні стінки контейнерів, а також територія контейнерних майданчиків.