У Краматорську пропонують створити Міжшкільний ресурсний центр «ІТ Донеччина»

16.02.2021, 16:32, 1013,

Сьогодні представники Громадської спілки «ІТ кластер Донеччини» (IT Cluster Donbass) у приміщенні Краматорської міської ради презентували проєкт створення у нашому місті Міжшкільного ресурсного центру (МРЦ), який надасть можливість учням 10-11 класів, отримувати практичні навички у сфері інформаційних технологій.

Міжшкільний ресурсний центр, по суті своїй може стати осучасненим баченням навчально-виробничих комбінатів, де випускники по завершенню проходження навчання за визначеною освітньою програмою отримуватимуть підтвердження власної кваліфікації у вигляді диплому. На думку керівника проєкту з впровадження МРЦ Ігоря Дзержинського, це дасть можливість запобігти відтоку талановитої молоді з міста, вирішить проблему кадрового голоду для ІТ сфери та дасть новий поштовх до розвитку нашого міста. Подальша співпраця із міською радою передбачається у розрізі надання місця для діяльності МРЦ. Директорка ГС «ІТ-кластер Донеччини» Яна Вінницька також повідомила, що на сьогодні є підтвердження донорських організацій про готовність виступити спонсорами в оснащенні кабінетів МРЦ сучасною технікою та обладнанням.

«Мені ця ідея до вподоби, я радий, що цим питанням зацікавилось і управління освіти, – заявив міський голова Олександр Гончаренко, – ми готові співпрацювати з тими, хто хоче змінювати наше місто на краще». Він також доручив своїй заступниці, Олені Катальніковій, опрацювати питання розміщення МРЦ на базі приміщення центру позашкільної роботи, де ремонт мають завершити, орієнтовно, цього літа.