У Краматорську пройшов чемпіонат міста з класичного жиму лежачі

26.10.2020, 10:40, 93,

23 жовтня на базі дитячо – юнацького спортивного клубу «КПД» завершився чемпіонат міста Краматорськ з класичного жиму лежачі, який проходив за підтримки міського голови Андрія Панкова.

У ваговій категорії до 49кг чемпіоном міста став Вергейчиков Дмитро з результатом 25кг.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бичкова Олексія та Бичкової Альони. У ваговій категорії до 53кг бронзовим призером з результатом 40кг став Завізістов Михайло. Тренується під керівництвом бригади тренерів Бичкова Олексія та Бичкової Альони.Срібним призером з результатом 47,5кг став Білоус Михайло.Вихованець бригади тренерів Бичкова Олексія та Бичкової Альони Юріївни.Чемпіоном міста у цій ваговій категорії став Рєва Єгор з результатом 50кг.Тренується під керівництвом Загоруйко Валентини.У ваговій категорії до 59кг срібним призером з результатом 47,5кг став Садкевич Руслан.Тренується під керівництвом Загоруйко Валентини. Чемпіоном міста у цій ваговій категорії став Андрєєв Едуард з результатом 62,2кг.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бичкового Олексія та Бичкової Альони.У ваговій категорії до 66кг чемпіоном міста з результатом 80кг став представник спортивного клубу «МАХ» Лаврищев Олексій.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бєлого Євгенія та Матвєєвої Вікторії. У ваговій категорії до 74кг з результатом 90кг став представник спортивного клубу «МАХ» – Олійник Ілля.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бєлого Євгенія та Матвєєвої Вікторії. У ваговій категорії до 83кг з результатом 72,5кг став представник спортивного клубу «МАХ» – Алєксєєв Микита.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бєлого Євгенія та Матвєєвої Вікторі. У чемпіонаті міста з класичного жиму лежачи серед жінок у ваговій категорії до 47 кг чемпіонкою міста з результатом 55 кг стала Жидкова Тетяна.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бичкова Олексія та Бичкової Альони. У чемпіонаті міста з класичного жиму лежачи серед жінок у ваговій категорії до 57 кг чемпіонкою міста з результатом 82,5 кг стала Гречко Наталія.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бичкова Олексія та Бичкової Альони. У ваговій категорії до 63 кг чемпіонкою стала представниця спортивного клубу «МАХ» – Дубіна Катерина з результатом 67,5 кг.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бєлого Євгенія та Матвєєвої Вікторії. У ваговій категорії до 72 кг срібною призеркою з результатом 67,5 кг стала представниця спортивного клубу «МАХ» – Астапова Анастасія. Тренується під керівництвом бригади тренерів Бєлого Євгенія та Матвєєвої Вікторії. Чемпіонкою цієї вагової категорії з результатом 70 кг стала ще одна представниця спортивного клубу «МАХ» – Кармазіна Олена.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бєлого Євгенія та Матвєєвої Вікторії. У ваговій категорії до 84 кг чемпіонкою міста з результатом 62,5 кг стала представниця спортивного клубу «МАХ» – Нікогосян Аліна.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бєлого Євгенія та Матвєєвої Вікторії. У ваговій категорії понад 84 кг чемпіонкою міста з результатом 95 кг стала представниця дитячо – юнацького спортивного клубу «КПД» – Загоруйко Валентина.Тренер – Мельник Тетяна. У чемпіонаті міста з класичного жиму лежачи серед чоловіків у ваговій категорії до 83 кг чемпіоном міста з результатом 150 кг став представник дитячо – юнацького спортивного клубу «КПД» – Рибалка Артем.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бичкова Олексія та Бичкової Альони. У ваговій категорії до 93 кг бронзовим призером з результатом 155 кг став представник представник дитячо – юнацького спортивного клубу «КПД» – Черкашенінов Віктор.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бичкова Олексія та Бичкової Альони. Срібним призером з результатом 157,5 кг став Збітнев Олександр.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бєлого Євгенія та Матвєєвої Вікторії.Чемпіоном у цій ваговій категорії з результатом 192,5 кг став Рисєв Володимир.Тренується під керівництвом бригади тренерів Плотницького Леоніда та Ликова Юрія. Чемпіоном у ваговій категорії до 105 кг з результатом 180 кг став представник спортивного клубу «МАХ» – Бєлий Євгеній.Тренується під керівництвом Федоренко Сергія Вікторовича. У ваговій категорії до 120 кг бронзовим призером з результатом 142,5 кг став Панкрушев Андрій.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бичкова Олексія та Бичкової Альони. Срібним призером з результатом 177,5 кг став представник дитячо – юнацького спортивного клубу «КПД» – Маринов Артем.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бичкова Олексія та Бичкової Альони. Чемпіоном у цій ваговій категорії з результатом 195 кг став представник дитячо – юнацького спортивного клубу «КПД» – Ковальов Данило.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бичкова Олексія та Бичкової Альони.У ваговій категорії понад 120 кг чемпіоном з результатом 205 кг став представник дитячо – юнацького спортивного клубу «КПД» – Шевченко Андрій.Тренується під керівництвом бригади тренерів Бичкова Олексія Миколайовича та Бичкової Альони Юріївни.

У абсолютній першості серед жінок , бронзовою призеркою з результатом 61,38 очок IPF стала Жидкова Тетяна. Срібною призеркою з результатом 70,2 очок IPF стала Загоруйко Валентина. Чемпіонкою у абсолютній першості серед жінок з результатом 74,83 очок IPF стала Гречко Наталія.

У абсолютній першості серед чоловіків, бронзовим призером з результатом 83,90 очок IPF став Шевченко Андрій. Срібним призером у абсолютній першості серед чоловіків з результатом 85,83 очок IPF став Ковальов Данило. Чемпіоном у абсолютній першості серед чоловіків з результатом 91,62 очок IPF став Рисєв Володимир. Усі учасники змагань були нагороджені солодкими авторськими подарунками від майстра-кондитера Рисєвої Олесі. Бєлий Євгеній та Дубіна Катерина були нагороджені подарунковими сертифікатами на вечерю від кафе «Smoking» hookah bar Краматорськ. Переможці та призери абсолютної першості були нагороджені призами у вигляді спортивного харчування від діючого голови міста Андрія Панкова. Вітаємо з чудовими виступами!